pátek 23. května 2014

A každoroční

návštěva krajkářských trhů

Ty krajkářský věci teda vesele vynechávám, ale to ostatní mi vyhovuje.Já si poprvý koupila něco od Dropsu. Úplně jsem se tetelila, když jsem tam objevila krámek Zapleteno. No a těšila jsem se na kočičí naušnice, akorát se pode mnou teda podlomila kolénka, když jsem zjistila, že jsou za 80 kč. Teda já sem škrt, co ? ;) A o Zuzce ani nemusím mluvit, doplnila jsem si jehlice a U Veroniky jsem opět pěla chválu na ta její klubíčka, to jsou ta bez etiket, z těch dělám různý podšálky a šperky. Je to taková pevná příze určená na tkaní, ale to mi je fuk, většinou z ní pletu. No a pak nějaký korálky a tak.
Strávím tam vždycky tak dvě hoďky a chodím zásadně sama. Dvakrát jsem se pokoušela vzít kamarádky, ale ta první mi na uvítanou řekla, že musí v tolik a tolik někde být a ta druhá měla sice čas, ale manžel jí snad každou čtvrthodinu volal, jestli už jede domů. To víte, musel hlídat dvě holčičky a měl na pomoc jen maminku a tchýni...;)
Takže chodím sama a báječně si to užívám. Manžel je rád, že se mne na pár hodin zbaví a já si orazím.
Tak to byly letošní.

A ty loňský podzimní vypadaly takhle : 


 Pes : 


 Moc by se mi líbil s tím chameleonem, ale jsem bábovka. Ven bych si s ním netroufla...;)

 Velmi oblíbená a naprosto hnusná bambulková příze. Ale asi si to myslím jenom já. Dámy tam měly docela narváno.
Hele tučňák : 


 Tohle je jiná : 


Zvířátka se taky docela prodávala. Aspoň si to myslím. Paní mi taky málem jednoho vnutila. Špatně mi rozuměla, když jsem se ptala, jestli si můžu vyfotit : ;)Kabelku s kocourem potřebuju. Letos jsem byla rozhodnutá o její koupi. 
No, bohužel je tam letos neměli...;(A Veronika : 


A Johana. Taky letos chyběla.


Tak se tam třeba na podzim potkáme.

2 komentáře:

  1. Pokud mi dáš vědět dopředu, půjdu s tebou moc ráda :)

    OdpovědětVymazat
  2. Dobrá tedy, budu na to myslet. ;)

    OdpovědětVymazat