pondělí 26. srpna 2013

Jedna letní stolička

Já bych oblepovala a oblepovala... Jenže si je nemůžu všechny nechat. Bychom se tu přes stoličky nehnuli. A tak šla do světa. Ale jen ke švagrový, tak mě to tak nebolí...;)


To jsem takhle jednou na jaře byla vypuštěná z práce dřív a že si teda udělám radost a stavím se na palmovce pro nějaký ubrousky. Tak jsem tam dojela, zbytek došla pěšky a z krámku bylo kadeřnictví...;( Procourala jsem okolí a nikde nic. Byla jsem z toho smutná. Ubrousky na netu kupovat nechci. Za prvý, platit za poštovný stovku a za ubrousek pět korun, je zhovadilost a za druhý, si na netu prostě nejsem schopná vybrat. Potřebuju je prostě vidět na živo.
Tak jsem to pro tu chvíli vypustila a dala se zase do pletení. ;)
A asi za dva měsíce jsem zase měla jet okolo Palmovky, tak jsem si zadala do mapy hledání ubrousků a objevila nový krámek kousek nad tím starým, ale na opačné straně, než jsem posledně brouzdala.
V daný den jsem se do něj tedy vydala. A on to byl ten původní, jen přestěhovaný a ještě mi paní prodavačka řekla, že měli na kadeřnictví nějaký čas ceduli o stěhování, ale že ji na jaře sundali. 
Nóóó, tak to jsem celá já a moje výpravy v kostce.
No věřili byste tomu ? ;)

Žádné komentáře:

Okomentovat