středa 15. června 2011

Liebesbrief pro Lídu, aneb nesehnatelný, průhledný holínky

Milá Liduško,

tak už sem to konečně vymyslela. Pamatuješ, jak sem horovala pro ty průhledný holínky a Fousáček je začal shánět a nesehnal je ? Říkal, že jedině v Číně. Kamion.
V Čechách v Nových Stalounech už se nedělají, fabriku převzala Vulkán Partizanské, jenže tam už teďka dělají hlavně pracovní boty, filcáky, pogumovaný plachty a tak.
Takže Čína a jedině prej celej kamion.
Ale neboj, já sem to fakt vymyslela. Kontejner necháme složit u vás na zahradě.
Kdyby nám ho náhodou nechtěli nechat i s těma holinkama, tak neva. Sou to holinky, těm déšť neuškodí, kontejner vlastně není potřeba, chápeš...
A teď to NOUHAU, jo? Ale rači si sedni, páč to tě vodrovná.
Půlku necháme průhlednou a do nich napletem ty fusekle z šumavský ovčí a půlku pomalujem. Může malovat i Natálka. Jak si mi vyprávěla o tý holčičce, jak maluje a je asi pětiletá a prodává obrazy za děsný prachy. Tak Natálka, když bude malovat, tak ty co ona pomaluje, tak ty budem prodávat nejdráž. No a zapojit se může i tchyně. Nebudem skrblíci, rozumíš. Budeme mít plnej kamion. Necháme vydělat všechny, to je jasný.
No a budeme to prodávat v Praze. Bude to děsně in. Budou to nosit celebrity a mě bude úplně ukradený, jestli jim z toho budou smrdět hnáty nebo ne.

Tvoje Onqa
 
 

Žádné komentáře:

Okomentovat